апр

Фелікс Шиндер і Гроші вперед

Доступно всем · Организует Picasso

Концерт

Єдині молоді виконавці в стилі Odessa Gangsta Folk. Справжня банда з Одеси, яка виконує суміш клезмерської музики з хуліганських фольклором Молдаванки. На концертах завжди "жива риба". На кожному виступі групи справжня вистава, в якоъ може взяти участь кожен, і, звичайно, особливий одеський гумор.
"Самий кошерний цимес з Малої Арнаутської - Шиндер гарантує. Тримай кишеню. - У нас є, що туди покласти!"
Фронтмен Фелікс Шиндер - фіналіст телешоу "Голос країни" 2015 в команді Святослава Вакарчука і вже іменований публікою "королем одеського фольклору».
Виступали на одній сцені з Ніно Катамадзе, Майклом Найманом, Карлом Фрієрсоном (De-Phazz), Святославом Вакарчуком (Океан Ельзи), 5'nizza, Срібне весілля, СКАЙ, Крихiтка, Гарден-Сіті рух, спільно з Олегом Скрипкою (ВВ) і Юрієм Кузнєцовим.
Гурт активно бере участь у великих міжнародних проектах, масштабних івентах міст і фестивалях, сольних концертах як в Одесі, так і столиці, а також благодійних та екологічних акціях. Учасники Одеський Джаз Фест, Koktebel Jazz Festival, Одеського міжнародного кінофестивалю, Woodstock Україна, Таки-Да Фест, Київ музичний ринок, Одеський морський Fest, Цимес Маркет, Фестивалю фестивалів "Хочу в Одесу".
Склад:
Фелікс Шиндер - вокал, губна гармоніка,
Інженер Кучурка - гітара,
Доктор Трюкаченко - барабан,
Олег Васянович - акордеон, контрабас,
Володимир Гітін - кларнет,
Андрій Охрамович - труба,

Ярослав Беш - тромбон.