май

Хас у Львові

Доступно всем · Организует Picasso

Концерт.

Львів, ви готові? Хас буде активно заряджати весняною енергетикою і музичним диханням. Вже 27 травня, в клубі «Пікассо», відбудеться сольний концерт виконавця. Крім вже відомих пісень з дебютного альбому «# 1», Хас представить і новий трек, який стане заголовним в другому релізі музиканта. Саме ви отримаєте можливість першими почути нове творіння Хаса!

Назар Хассан вже чекає зустрічі зі своїми слухачами і запевняє:

«Для мене, Львів – завжди особливе місто! Атмосфера і люди, які в ньому живуть, надихнули мене на написання всього альбому «#1». Тому, кожного разу, коли доходить черга до концерту у моєму рідному місті – я готую максимум сюрпризів! Цього разу, крім презентації першого синглу з другого альбому, я готую унікальний сюрприз, який буде лише в моєму місті!».

Це буде сімейна зустріч, на якій ви побачите всю гаму почуттів виконавця. Виступати вдома - подвійно складніше, тому зараз Хас проводить максимум часу в творчості, щоб порадувати вже улюбленими треками і несподіваними новими синглами рідного слухача.

Нагадаємо, що Хас зараз відкриває свої нові грані, які він показує публіці в своїх влогах. До речі кажучи, на сольному концерті і у вас буде можливість стати частиною нового випуску, який після заходу буде розміщений на офіційних сторінках в соціальних мережах артиста. Не пропустіть шанс відчути музичну ейфорію разом з Хасом!